• Sam

    Scaling –
    1) 800m Run
    2) Knee Burpee
    3) Kick Out Burpee
    4) OHS Weight
    5) 1/2 WC
    6) HRPU w/ Shoulders Taps

    5:30am
    Barb C 2 (6) (Row) (15) / 5 (Box)
    Tom F 25 OHS (800m) / ?
    Beth N 9 rxd / 9 (Box)
    Brenton N 4 rxd / 2 (Plate)
    Shaun D 4 (30) / 6 (Box)
    Saul T 2 rxd / 4 rxd
    Hannah H 9 (Row) / 8rxd
    Grace K 2 MOD / 10 (SB)
    Hayley S 23 MOD / 8 (GB Hold)
    Brendan H 1 rxd / 7 (Bench)
    Tanya A 1 (Row) (15) (3) / 8 (12kg GS Hold)
    Anastasia A 17 OHS (25) (2) / 8 (Box)
    Driaan C 6 rxd / 2 rxd
    Andy O 1 (30) (Row) / 4 (Bench)
    Korie W 6 rxd+ / 8 (Plate)
    Taryn D 3 (17.5) (Row) (3) / 8 (Plate)
    Steve C 2 (35) / 2 rxd
    Lyndsey T 23 OHS (30) / 4 rxd

    6:30am
    Rhod M 3 rxd / 4 rxd
    Jono S 3 rxd / 7 (Box)
    Alan W 3 (5) / 5 OHL (20kg)
    Danny O 3 (5) (30) / 4 (Box)
    Jackie K 21 OHS (25) / 8 (Bench)
    Karen D 4 (6) (8) (Box) / 7 (Bench)
    Tim L 4 (6) MOD / 1 (Plate)
    Matt L 5 rxd / 3 rxd
    John B 11 rxd / 1:40 Hollow Hold + 2:40 Back Ext.
    Warwick F 14 OHS (30) / 4 (Band)
    Toni R 5 Dips MOD / 7 Tabata Sq.Hold
    Ali G 4 (5) (800m Run) (20 Burpee) / 4 rxd
    Pedro 23 (20kg) / 8 (Bench)

    9:30am
    Kym M 1 (5) (20) (10 Burpee/20) (3) / 3
    Duane W 1 rxd / 5 rxd
    Kim W 3 DB C&J (10kg) (30) (AD) / 5 (GS Hold 16kg)
    Emma O 4 (1/2 KO+1/2 Burpee) (30) / 7 1/2 Prowler Laps
    Alex S 6 rxd / 7 rxd
    Liz E 11 (6) (25) (AD) (2) / 5 (GS@16kg)
    Chris E 28 OHS rxd / 3
    Kate D 18 OHS rxd / 4 (Box)
    Kristy C 6 OHS (20) / 5
    Evelyn R 17 OHS (17.5) (2) (1) / 2 (Plate+Ball)
    Kim M 7 OHS (20) (2) / 5 (Bench)
    Kathryn P 16 OHS (20) (1) / 8 (Bench)
    Tracy K 27 OHS rxd / 7 rxd

    Kidz
    Nick F
    Bella M
    Lexie M

    Teens
    Grace Ker
    Matt P
    Kristen F
    Ashley O

    5pm
    Reid S 5 rxd / 2
    Jayden B 13 MOD / 6
    Travis H 12 rxd / 8 rxd
    Michael LD 5 (5) (Row) (20) / 8 (GB Hold)
    Amie H 9 OHS (25) / 5 (Box)
    Jesse H 2 (6) / 8 (GB Single Leg Holds)
    Trev C 14 GHD / 2 (Plate)
    Luke R 3 rxd / 2 (Plate)
    Lewis W 11 rxd / 2 (Plate)
    Christian C 4 (Row) / Plank Hold ???
    Ruby K 15 (5) MOD / 8 (GB Hold)
    Owen D 4 (5) (20) / 5 (Plate)
    Marni M 4 MOD / 6 (GS@16kg)
    Tara O 10 MOD / 8 (GB Hold)
    John G 1 (Row) / 8 (GB Single Leg Holds)
    Nicole T 1 rxd / 4 rxd
    Tim W 5 rxd / prac
    Jamie M 30 OHS (SB) / prac
    Tom Fitz 8 rxd / 1 rxd
    Jarrod M 17 OHS (20) / 0
    Aaron C 7 rxd / 3 (Plate)

    6pm
    Matt S 13 rxd+ / 6 rxd
    Erin B 21 OHS rxd / 8 (GB Hold)
    Danny H 11 rxd / 3 rxd
    Paul W 21 (OHS) rxd + / 6 rxd
    Aaron N 5 rxd / 4 rxd
    Jackson L 6 rxd / 4 (Plate)
    Erin V 15 (MOD) (3) (6) / 4 (Box)
    Travis G 7 rxd / 8 (GB Hold)
    Jess S 10 OHS (15) / 8 (GB Hold)
    Nick F 23 OHS rxd / 4 (Plate)
    Gillian D 24 OHS (30) / 4 (Box)
    Jenna K 16 Dips MOD / 5 (Box)
    Tim J 19 OHS rxd / 5 rxd
    Alana L 28 OHS (20) / 4 (Box)
    Erin K 3 (25) (2) / 6 rxd
    Dermot G 9 rxd / 4 rxd
    Jess W 9 (25) / 6 rxd
    Malin D 30 MOD / 8 rxd
    Haydn R 7 rxd / 4 rxd